
Pārslēdzes vārsts, DSV 2, Metināms atloks
148F3006
ieplūdes savienojuma tips: Metināms atloks, Izplūdes savienojuma tips: G, Ieplūdes savienojuma izmērs [mm]: 20, Izplūdes savienojuma izmērs [collas]: 3/4
148F3006
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | Vāciņš |
| Apstiprinājums | EACLLC CDC TYSK |
| Aukstumaģenti | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Cv vērtība [gal/min] | 34.800 gal/min |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drošības vārsta kombinācija | 2 x SFA 15 |
| Drošības vārsta sav. izmērs [collas] | 3/4 in |
| Drošības vārsta sav. izmērs [mm] | 20 mm |
| Drošības vārsta savienojuma st. | EN 10220 |
| Drošības vārsta savienojuma tips | Metināmi nipeļi |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iekļautās daļas | Iekļ. komplekts |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [collas] | 3/4 in |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [mm] | 20.00 mm |
| ieplūdes savienojuma tips | Metināms atloks |
| Izplūde, iekšēja/ārēja | Iekšējs |
| Izplūdes savienojuma izmērs [collas] | 3/4 |
| Izplūdes savienojuma komentāri | Vītnes atloks |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izplūdes savienojuma tips | G |
| Izstrādājuma apraksts | Dubults slēgvārsts |
| Izstrādājuma nosaukums | Pārslēdzes vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Drošības pārplūdes ventiļi |
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Krāsa | Sarkanīgi brūna |
| Kv vērtība [m³/h] | 30.000 m³/h |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 580 psig |
| Material Description | DSV2 FD20/ND20, DUAL STOPVALVE+KIT |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | DSV 2 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma standarts | EN 10220ISO 228-1 |
| Šķidrumu grupa | 1 |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 100 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 212 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| Virziens | Trīs ceļu |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 9.74 Kilogram |
| Neto svars | 5.9 Kilogram |
| Volume | 10.275 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428242530 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |