
Daudzfunkciju vārsta korpuss, SVL-140B 125, Maks. Maks. spiediens [bar]: 140
148B6920
Savienojuma standarts: EN 10216-2, ieplūdes savienojuma tips: Metināta saduršuve, Izplūdes savienojuma tips: Metināta saduršuve, Ieplūdes savienojuma izmērs [mm]: 125, Izplūdes savienojuma izmērs [mm]: 125
148B6920
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | SVL Flexline rezerves daļas |
| Apstiprinājums | C-UL ASV SARAKSTĀ IEKĻAUTSCECRN |
| Aukstumaģenti | R744 |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daļu programmas nosaukums | FIA-140BSVA-140B |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [mm] | 125.00 mm |
| ieplūdes savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Izmantots produktam | SVL-140B 125 |
| Izplūdes savienojuma izmērs [mm] | 125.0 mm |
| Izplūdes savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Izstrādājuma apraksts | Vārsta korpuss |
| Izstrādājuma nosaukums | Daudzfunkciju vārsta korpuss |
| Izstrādājumu grupa | Daudzfunkciju ventiļi |
| Kategorija | II |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 140.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 2030 psig |
| Material Description | SVL-140B Valve Housing 125 D ANG |
| Plūsmas virziena indikators | Reljefa vienvirziena bultiņa |
| Plūsmas virziens | Vienvirziena plūsma |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | SVL-140B 125 |
| Produktu piederumi | SVL Flexline piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Tērauds |
| Savienojuma standarts | EN 10216-2 |
| Šķidrumu grupa | 2 |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 150 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 302 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Virziens | Leņķa caurule |
| Zīmols | SVL Flexline |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 32.25 Kilogram |
| Neto svars | 24.4 Kilogram |
| Volume | 89.01 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162511954 |
| Proposition 65 | No significant risk |