
Daudzfunkciju vārsta korpuss, SVL 40, SVL Flexline, Virziens: Taisnvirziena, 40 mm, Maks. Maks. spiediens [bar]: 65
148B6646
Used for product: SVL 40
148B6646
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | SVL Flexline rezerves daļas |
| Apstiprinājums | CE |
| Aukstumaģenti | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daļu programmas nosaukums | CHV-XFIAREG-SA / REG-SBSCA-XSVA-S / SVA-L |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [collas] | 1 1/2 in |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [mm] | 40.00 mm |
| ieplūdes savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Izmantots produktam | SVL 40 |
| Izplūdes savienojuma izmērs [collas] | 1 1/2 in |
| Izplūdes savienojuma izmērs [mm] | 40.0 mm |
| Izplūdes savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Izstrādājuma apraksts | Vārsta korpuss |
| Izstrādājuma nosaukums | Daudzfunkciju vārsta korpuss |
| Izstrādājumu grupa | Daudzfunkciju ventiļi |
| Kategorija | II |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 65.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 943 psig |
| Material Description | SVL 40 DIN Valve housing STR PS65 |
| Plūsmas virziena indikators | Reljefa vienvirziena bultiņa |
| Plūsmas virziens | Divvirzienu plūsma |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | SVL 40 |
| Produktu piederumi | SVL Flexline piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Tērauds |
| Savienojuma standarts | EN 10220 |
| Šķidrumu grupa | 1 |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 150 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -60 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 302 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -76 °F |
| Virziens | Taisnvirziena |
| Zīmols | SVL Flexline |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.57 Kilogram |
| Neto svars | 1.98 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 5.372 Liter |
| EAN/UPC | 5702428507110 |