
Daudzfunkciju vārsta korpuss, SVL 100, SVL Flexline, Virziens: Taisnvirziena, 100 mm, Maks. Maks. spiediens [bar]: 52
148B6034
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: SVL, SVL, SVL, SVL
148B6034
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | SVL Flexline rezerves daļas |
| Apstiprinājums | CEUKCA |
| Aukstumaģenti | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daļu programmas nosaukums | CHV-XFIASCA-XSVA-S / SVA-L |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [collas] | 4 in |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [mm] | 100.00 mm |
| ieplūdes savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Izplūdes savienojuma izmērs [collas] | 4 in |
| Izplūdes savienojuma izmērs [mm] | 100.0 mm |
| Izplūdes savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Izstrādājuma apraksts | Vārsta korpuss |
| Izstrādājuma nosaukums | Daudzfunkciju vārsta korpuss |
| Izstrādājumu grupa | Daudzfunkciju ventiļi |
| Kategorija | II |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 52.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 754 psig |
| Material Description | SVL 100 G Valve Housing STR PS52 |
| Plūsmas virziena indikators | Reljefa vienvirziena bultiņa |
| Plūsmas virziens | Divvirzienu plūsma |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | SVL 100 |
| Produktu piederumi | SVL Flexline piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Tērauds |
| Savienojuma standarts | GOST 8734-75/8732-78 |
| Šķidrumu grupa | 12 |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 150 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -60 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 302 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -76 °F |
| Virziens | Taisnvirziena |
| Zīmols | SVL Flexline |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 14.907 Kilogram |
| Neto svars | 9.115 Kilogram |
| Volume | 25.922 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428919470 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |