
Daudzfunkciju vārsta korpuss, SVL-140B 80, Maks. Maks. spiediens [bar]: 140
148B5972
Daļu programmas nosaukums: ICMTS, ieplūdes savienojuma tips: Metināta saduršuve, Izplūdes savienojuma tips: Metināta saduršuve, Ieplūdes savienojuma izmērs [mm]: 80, Izplūdes savienojuma izmērs [mm]: 80
148B5972
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | SVL Flexline rezerves daļas |
| Apstiprinājums | C-UL ASV SARAKSTĀ IEKĻAUTSCECRN |
| Aukstumaģenti | R744 |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daļu programmas nosaukums | FIA-140BICMTSSVA-140B |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [collas] | 3 in |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [mm] | 80.00 mm |
| ieplūdes savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Izmantots produktam | FIA-140B 80ICMTS 80SVA-140B 80 |
| Izplūdes savienojuma izmērs [collas] | 3 in |
| Izplūdes savienojuma izmērs [mm] | 80.0 mm |
| Izplūdes savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Izstrādājuma apraksts | Vārsta korpuss |
| Izstrādājuma nosaukums | Daudzfunkciju vārsta korpuss |
| Izstrādājumu grupa | Daudzfunkciju ventiļi |
| Kategorija | I |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 140.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 2030 psig |
| Material Description | SVL 80 Housing A/D STR PS140 |
| Plūsmas virziena indikators | Reljefa vienvirziena bultiņa |
| Plūsmas virziens | Vienvirziena plūsma |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | SVL-140B 80 |
| Produktu piederumi | SVL Flexline piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Tērauds |
| Savienojuma standarts | ANSIB36.10 SCH80EN10216-2 |
| Šķidrumu grupa | 2 |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 150 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 302 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| UL novērtējums | Yes |
| Virziens | Taisnvirziena |
| Zīmols | SVL Flexline |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 9.3 Kilogram |
| Neto svars | 8.15 Kilogram |
| Volume | 17.708 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162515969 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |