
Daudzfunkciju vārsta korpuss, ICV 25 (H)A4A ventilis
148X0865
Izstrādājuma apraksts: Ar motoru darbināms vārsts, Produkta veids: ICV 25 (H)A4A ventilis
148X0865
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Augšējais vāks | Izpildmehānisms |
| Aukstumaģenti | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR170R22R227eaR236faR245faR32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR513AR513BR515AR515BR516AR717R744 |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iekļautās daļas | ICAD 600A |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma apraksts | Ar motoru darbināms vārsts |
| Izstrādājuma nosaukums | Daudzfunkciju vārsta korpuss |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājumu grupa | Regionally specified kits |
| Kabeļa garums [collas] | 118.00 colla |
| Kabeļa garums [m] | 3.000 m |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | ICV 25 (H)A4A Valve housing |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | ICV 25 (H)A4A ventilis |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Virziens | Taisnvirziena |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 9.777 Kilogram |
| Neto svars | 0.007 Kilogram |
| Volume | 26.748 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428926669 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |