
Daudzfunkciju vārsta korpuss, ICV 25, Metināta saduršuve
027H2120
Savienojuma tips: Metināta saduršuve, Savienojuma materiāls: Tērauds, Maks. Maks. spiediens [bar]: 65, Temperatūras diapazons [°C]: -60 - 120, Izmantots produktam: ICS 25; ICM 25
027H2120
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | ICM/ICS/ICLX rezerves daļas |
| Apstiprinājums | EAC |
| Aukstumaģenti | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daļu programmas nosaukums | ICLXICMICS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izmantots produktam | ICM 25ICS 25 |
| Izstrādājuma nosaukums | Daudzfunkciju vārsta korpuss |
| Izstrādājumu grupa | Daudzfunkciju ventiļi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 65.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 943 psig |
| Material Description | ICV 25 DIN (1") VALVE HOUSING |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Plūsmas virziena indikators | Reljefa vienvirziena bultiņa |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | ICV 25 |
| Produktu piederumi | ICM/ICS/ICLX piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 1 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 25 mm |
| Savienojuma materiāls | Tērauds |
| Savienojuma standarts | EN 10220 |
| Savienojuma tips | Metināta saduršuve |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 120 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -60 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 248 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -76 °F |
| Vārsta darbība | Funkcijas modulis |
| Zīmols | ICV Flexline |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.694 Kilogram |
| Neto svars | 1.496 Kilogram |
| Volume | 3.513 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428243032 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |