
Daudzfunkciju vārsta korpuss, ICV 20, Lodēšanai
027H1129
Savienojuma tips: Lodēšanai, Savienojuma materiāls: Tērauds, Maks. Maks. spiediens [bar]: 52, Temperatūras diapazons [°C]: -60 - 120, Izmantots produktam: ICM 20
027H1129
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | ICM/ICS/ICLX rezerves daļas |
| Aukstumaģenti | R113R114R1150R1233zd(E)R1234yfR1234ze(E)R125R1270R1336mzz(Z)R134aR152aR170R22R227eaR23R236faR245faR290R32R401AR402AR402BR404AR407AR407BR407CR407FR407HR408AR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR427AR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R503R507AR508BR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744RE170 |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daļu programmas nosaukums | ICLXICMICS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izmantots produktam | ICM 20 |
| Izstrādājuma nosaukums | Daudzfunkciju vārsta korpuss |
| Izstrādājumu grupa | Daudzfunkciju ventiļi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 52.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 754 psig |
| Material Description | ICV 20 5/8 SA Valve housing |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Plūsmas virziena indikators | Reljefa vienvirziena bultiņa |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | ICV 20 |
| Produktu piederumi | ICM/ICS/ICLX piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 5/8 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 16 mm |
| Savienojuma materiāls | Tērauds |
| Savienojuma standarts | ASME B 16.22 |
| Savienojuma tips | Lodēšanai |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 120 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -60 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 248 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -76 °F |
| Vārsta darbība | Funkcijas modulis |
| Zīmols | ICV Flexline |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.824 Kilogram |
| Neto svars | 0.65 Kilogram |
| Volume | 1.215 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428243131 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |