Leņķī sēdināms, ārēji darbināms vārsts, AV210C, NPT, 1, PTFE, Funkcija: NO
042N4583
Korpusa materiāls: Nerūsējošais tērauds
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: AV210A - AV210H, AV210A - AV210H, AV210A - AV210H
042N4583
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Ext. operat. valve spare parts |
| Blīves materiāls | PTFE |
| Cv vērtība [gal/min] | 23.100 gal/min |
| Darbība | Virzulis (leņķa) |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Funkcija | NO |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Leņķī sēdināms, ārēji darbināms vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Ārējas vadības ventiļi |
| Korpusa materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Kv vērtība [m³/h] | 20.000 m³/h |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 25.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 363 psig |
| Maks. pārbaudes spiediens [bāri] | 37.5 bar |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Maks. pārbaudes spiediens [psig] | 544.0 psig |
| Material Description | AV210C 25SS N 1T NO000 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | AV210C |
| Produktu piederumi | Ext. operat. valve accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 1 |
| Savienojuma tips | NPT |
| Savienojums iekšējais/ ārējais | Iekšējās |
| SCIP dokumentācija nr. | 7bbb87c0-1445-4ad5-acdf-655f6736816a |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | AV210 |
| Slēgšana | Pret plūsmu |
| Uzgaļa izmērs [mm] | 25.00 mm |
| Vadības uzgaļa diametrs [mm] | 63 mm |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.038 Kilogram |
| Neto svars | 1.538 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424693039 |