
Leņķī sēdināms, ārēji darbināms vārsts, AV210B, NPT, 1/2, PTFE, Funkcija: NC
042N4503
Korpusa materiāls: Bronza
042N4503
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Ext. operat. valve spare parts |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 60 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 140 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Blīves materiāls | PTFE |
| Cv vērtība [gal/min] | 6.500 gal/min |
| Darbība | Virzulis (leņķa) |
| Daudzums iepakojuma formātā | 8 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenciālais spiediens [bar] [Max] | 16.000 bar |
| Diferenciālais spiediens [bāri] [min.] | 0.000 bar |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Funkcija | NC |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma nosaukums | Leņķī sēdināms, ārēji darbināms vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Ārējas vadības ventiļi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Korpusa materiāls | Bronza |
| Kv vērtība [m³/h] | 5.700 m³/h |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 16.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 232 psig |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Maks. pārbaudes spiediens [bāri] | 24.0 bar |
| Maks. pārbaudes spiediens [psig] | 348.0 psig |
| Material Description | Valve AV210B 15G N 12T NC000 |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Max] | 180 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 356 °F |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | AV210B |
| Produktu piederumi | Ext. operat. valve accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 1/2 |
| Savienojuma tips | NPT |
| Savienojums iekšējais/ ārējais | Iekšējās |
| SCIP dokumentācija nr. | 0a1684e1-9b13-4d79-ae59-ca9cab611349 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | AV210 |
| Slēgšana | Pret plūsmu |
| Uzgaļa izmērs [mm] | 15.00 mm |
| Vadības spiediena diapazons [bāri] [maks.] | 10.00 bar |
| Vadības spiediena diapazons [bāri] [min.] | 4.00 bar |
| Vadības spiediena diapazons [psig] [maks.] | 145.0 psig |
| Vadības spiediena diapazons [psig] [min.] | 58.0 psig |
| Vadības uzgaļa diametrs [mm] | 50 mm |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.986 Kilogram |
| Neto svars | 0.886 Kilogram |
| Volume | 2.14 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423194216 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |