
Leņķī sēdināms, ārēji darbināms vārsts, AV210G, G, 3/4, PTFE, Funkcija: NC
042N4424
Korpusa materiāls: Bronza
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: AV210A - AV210H, AV210A - AV210H, AV210A - AV210H
042N4424
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Ext. operat. valve spare parts |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 60 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 140 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Blīves materiāls | PTFE |
| Cv vērtība [gal/min] | 11.500 gal/min |
| Darbība | Virzulis (leņķa) |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenciālais spiediens [bar] [Max] | 10.000 bar |
| Diferenciālais spiediens [bāri] [min.] | 0.000 bar |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Funkcija | NC |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Leņķī sēdināms, ārēji darbināms vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Ārējas vadības ventiļi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Korpusa materiāls | Bronza |
| Kv vērtība [m³/h] | 10.000 m³/h |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 16.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 232 psig |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Maks. pārbaudes spiediens [bāri] | 24.0 bar |
| Maks. pārbaudes spiediens [psig] | 348.0 psig |
| Material Description | Valve AV210G 20G G 34T NC000 |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Max] | 180 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 356 °F |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | AV210G |
| Produktu piederumi | Ext. operat. valve accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 3/4 |
| Savienojuma tips | G |
| Savienojums iekšējais/ ārējais | Iekšējās |
| SCIP dokumentācija nr. | 0a1684e1-9b13-4d79-ae59-ca9cab611349 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | AV210 |
| Slēgšana | Ar plūsmu |
| Uzgaļa izmērs [mm] | 20.00 mm |
| Vadības spiediena diapazons [bāri] [maks.] | 10.00 bar |
| Vadības spiediena diapazons [bāri] [min.] | 1.80 bar |
| Vadības spiediena diapazons [psig] [maks.] | 145.0 psig |
| Vadības spiediena diapazons [psig] [min.] | 26.1 psig |
| Vadības uzgaļa diametrs [mm] | 50 mm |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.108 Kilogram |
| Neto svars | 1.008 Kilogram |
| Volume | 2.285 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428903189 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |