Thermostatic expansion valve, TUBE, R290
068U7220
Temperature range [°C]: -40 - -5, Orifice capacities [kW]: 0.94, Pressure equalization: Externally equalized
068U7220
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | No |
| Apstiprinājums | EACLLC CDC TYSKUL |
| Aukstumaģenti | R290 |
| China RoHS exemption clause | 7.17.3 |
| Daudzums iepakojuma formātā | 45 pc |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)6(c) |
| Iekļautās daļas | Bulb strap |
| Iepakojuma formāts | Industrial pack |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 1/4 in |
| ieplūdes savienojuma tips | Solder, ODF |
| Izlīdzināšanas izmērs [collas] | 1/4 in |
| Izlīdzināšanas savienojuma tips | Solder, ODF |
| Izplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| Izplūdes savienojuma tips | Solder, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Thermostatic expansion valve |
| Izstrādājumu grupa | Expansion valves |
| Kapilāra garums [collas] | 31.0 in |
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa materiāls | Stainless steel |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 34.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 500 psig |
| Material Description | TUBE/s Therm. exp. valve I/45 |
| MOP punkts [°C] | 0 °C |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| MOP punkts [°F] | 32 °F |
| MOP punkts [psig] | MOP 60 |
| Nominālā kap. nos. diapazona N [IMP] | OS=7.2 ºFtcond=100 ºFtevap=40 ºFtliq=98 ºF |
| Nominālā kap. nos. diapazona N [SI] | OS=4Ktcond=38 ºCtevap=4.4 ºCtliq=37 ºC |
| Pārkarsēšanas iestatījums | Adjustable |
| Plūsmas virziena indikators | Laser engraved 1-way arrow |
| Plūsmas virziens | Single-flow |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | TUBE |
| Produktu piederumi | TXV accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Bi-metal: Steel/copper |
| SCIP dokumentācija nr. | 07795324-de66-41b2-9761-afe6640e393c |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | TU/TC - Thermostatic expansion valve |
| Šķidrumu grupa | 1 |
| Spiediena izlīdzināšana | Externally equalized |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°C] | 4.00 °C |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°F] | 7.20 °F |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | -5 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 25 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Uzgaļa izmērs | 1 |
| Uzgaļa kapacitāte [kW] | 0.94 kW |
| Uzgaļa kapacitāte [TR] | 0.27 TR |
| Virziens | Straightway |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.161 Kilogram |
| Neto svars | 0.127 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255015451 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |