
Termostatisks izplešanās vārsts, TCBE, R407C
068U4257
Temperatūras diapazons [°C]: -40 - 10, Uzgaļa kapacitāte [kW]: 19, Spiediena izlīdzināšana: Ārēji vienādots
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: TU / TC
068U4257
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | EACLLC CDC TYSK |
| Aukstumaģenti | R407C |
| Daudzums iepakojuma formātā | 20 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)6(c) |
| Iekļautās daļas | Rezervuāra skava |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ieplūdes izmērs [mm] | 12.00 mm |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izlīdzināšanas izmērs [mm] | 6 mm |
| Izlīdzināšanas savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izplūdes izmērs [mm] | 16.00 mm |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostatisks izplešanās vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Izplešanās ventiļi |
| Kapilāra garums [collas] | 35.0 colla |
| Kapilāra garums [mm] | 900 mm |
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 45.5 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 660 psig |
| Material Description | TCBE/s Therm. exp. valve |
| Nominālā kap. nos. diapazona N [IMP] | OS=7.2 ºFtcond=100 ºFtevap=40 ºFtliq=98 ºF |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Nominālā kap. nos. diapazona N [SI] | OS=4Ktcond=38 ºCtevap=4.4 ºCtliq=37 ºC |
| Pārkarsēšanas iestatījums | Regulējams |
| Plūsmas virziena indikators | Ar lāzeru iegravēta vienvirziena bultiņa |
| Plūsmas virziens | Divvirzienu plūsma |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | TCBE |
| Produktu piederumi | TXV piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Bimetāls: Tērauds/varš |
| SCIP dokumentācija nr. | 07795324-de66-41b2-9761-afe6640e393c |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | TU/TC - Thermostatic expansion valve |
| Šķidrumu grupa | 2 |
| Spiediena izlīdzināšana | Ārēji vienādots |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°C] | 5.00 °C |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°F] | 9.00 °F |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 10 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 50 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| UL apstiprināti aukstumaģenti | R407C |
| Uzgaļa izmērs | 1 |
| Uzgaļa kapacitāte [kW] | 19.00 kW |
| Uzgaļa kapacitāte [TR] | 5.40 TR |
| Virziens | Taisnvirziena |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.21 Kilogram |
| Neto svars | 0.189 Kilogram |
| Volume | 0.489 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428052023 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |