
Termostatisks izplešanās vārsts, TUBE, R404A/R507A
068U3379
Temperatūras diapazons [°C]: -40 - 10, Uzgaļa kapacitāte [kW]: 4.2, Spiediena izlīdzināšana: Ārēji vienādots
068U3379
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | EACLLC CDC TYSK |
| Aukstumaģenti | R404A/R507A |
| China RoHS exemption clause | 7.17.3 |
| Daudzums iepakojuma formātā | 24 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)6(c) |
| Iekļautās daļas | Rezervuāra skava |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 1/4 in |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izlīdzināšanas izmērs [collas] | 1/4 in |
| Izlīdzināšanas savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izplūdes izmērs [collas] | 1/2 in |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostatisks izplešanās vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Izplešanās ventiļi |
| Kapilāra garums [collas] | 31.0 colla |
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 34.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 500 psig |
| Material Description | TUBE/a Therm. exp. valve |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Nominālā kap. nos. diapazona N [IMP] | OS=7.2 ºFtcond=100 ºFtevap=40 ºFtliq=98 ºF |
| Nominālā kap. nos. diapazona N [SI] | OS=4Ktcond=38 ºCtevap=4.4 ºCtliq=37 ºC |
| Pārkarsēšanas iestatījums | Regulējams |
| Plūsmas virziena indikators | Ar lāzeru iegravēta vienvirziena bultiņa |
| Plūsmas virziens | Divvirzienu plūsma |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | TUBE |
| Produktu piederumi | TXV piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Bimetāls: Tērauds/varš |
| SCIP dokumentācija nr. | 07795324-de66-41b2-9761-afe6640e393c |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | TU/TC - Thermostatic expansion valve |
| Šķidrumu grupa | 2 |
| Spiediena izlīdzināšana | Ārēji vienādots |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°C] | 1.70 °C |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°F] | 3.00 °F |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 10 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 50 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Uzgaļa izmērs | 6 |
| Uzgaļa kapacitāte [kW] | 4.20 kW |
| Uzgaļa kapacitāte [TR] | 1.10 TR |
| Virziens | Leņķa caurule |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.166 Kilogram |
| Neto svars | 0.15 Kilogram |
| Volume | 0.402 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428896412 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |