
Termostatisks izplešanās vārsts, TUB, R404A/R507A
068U2490
Temperatūras diapazons [°C]: -40 - 10, Uzgaļa kapacitāte [kW]: 2.1, Spiediena izlīdzināšana: Iekšēji vienādots
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: TU / TC
068U2490
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | EACLLC CDC TYSKUL |
| Aukstumaģenti | R404A/R507A |
| China RoHS exemption clause | 7.17.3 |
| Daudzums iepakojuma formātā | 45 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)6(c) |
| Identisks produkts | 068U2079 |
| Iekļautās daļas | Rezervuāra skava |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Ieplūdes izmērs [mm] | 6.00 mm |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izplūdes izmērs [mm] | 12.00 mm |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostatisks izplešanās vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Izplešanās ventiļi |
| Kapilāra garums [collas] | 31.0 colla |
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 34.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 500 psig |
| Material Description | TUB/a Therm. exp. valve I/45 |
| Nominālā kap. nos. diapazona N [IMP] | OS=7.2 ºFtcond=100 ºFtevap=40 ºFtliq=98 ºF |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Nominālā kap. nos. diapazona N [SI] | OS=4Ktcond=38 ºCtevap=4.4 ºCtliq=37 ºC |
| Pārkarsēšanas iestatījums | Regulējams |
| Plūsmas virziena indikators | Ar lāzeru iegravēta vienvirziena bultiņa |
| Plūsmas virziens | Vienvirziena plūsma |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | TUB |
| Produktu piederumi | TXV piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Bimetāls: Tērauds/varš |
| SCIP dokumentācija nr. | 07795324-de66-41b2-9761-afe6640e393c |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | TU/TC - Thermostatic expansion valve |
| Šķidrumu grupa | 2 |
| Spiediena izlīdzināšana | Iekšēji vienādots |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°C] | 4.00 °C |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°F] | 7.20 °F |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 10 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 50 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| UL apstiprināti aukstumaģenti | R404AR507A |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzgaļa izmērs | 4 |
| Uzgaļa kapacitāte [kW] | 2.10 kW |
| Uzgaļa kapacitāte [TR] | 0.60 TR |
| Virziens | Leņķa caurule |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.158 Kilogram |
| Neto svars | 0.145 Kilogram |
| Volume | 0.5 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428022095 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |