Termostatisks izplešanās vārsts, TR 6, R410A; R32; R454B
067L6010
Temperatūras diapazons [°C]: -10 - 15, Uzgaļa izmērs: 7, Uzgaļa kapacitāte [kW]: 28.1, Uzgaļa kapacitāte [TR]: 8
067L6010
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apstiprinājums | c UL us |
| Aukstumaģenti | R32R410AR454B |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Daudzums iepakojuma formātā | 12 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Ekv. kapilāra gar. [collas] | 24.3 colla |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c) |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| Ieplūdes piederuma variants | 067U0087 |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izlīdzināšanas izmērs [collas] | 1/4 in |
| Izlīdzināšanas savienojuma tips | VĀCIŅŠ, CAURULE, VALCĒŠANA |
| Izplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| Izplūdes piederuma variants | 067U0087 |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostatisks izplešanās vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Izplešanās ventiļi |
| Kapilāra garums [collas] | 31.5 colla |
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa materiāls | Misiņš |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 49.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 711 psig |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | TR6 Valve L Orf7 Adj M/12 |
| MOP punkts [psig] | LAH |
| Nominālā kapacitāte, R32 [kW] | 38.60 kW |
| Nominālā kapacitāte, R32 [TR] | 11.00 TR |
| Nominālā kapacitāte, R410A [kW] | 24.60 kW |
| Nominālā kapacitāte, R410A [TR] | 7.00 TR |
| Pieslēgvietas dizains | Sabalansēta pieslēgvieta |
| Pretvārsts | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | TR 6 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regulējams | JĀ |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 6fed54a1-6cec-4dc8-94c1-451bfa8f7152 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | TR6 adjustable |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°C] | 3.01 °C |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°F] | 5.41 °F |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 15 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -10 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 60 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 15 °F |
| Uzgaļa izmērs | 7 |
| Uzgaļa kapacitāte [kW] | 28.10 kW |
| Uzgaļa kapacitāte [TR] | 8.00 TR |
| Virziens | Taisnvirziena |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.387 Kilogram |
| Neto svars | 0.357 Kilogram |
| Volume | 1.721 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255146995 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |