
Termostatisks izplešanās vārsts, TR 6, R454B
067L5980
Temperatūras diapazons [°C]: -10 - 15, Uzgaļa izmērs: 7, Uzgaļa kapacitāte [kW]: 28.1, Uzgaļa kapacitāte [TR]: 8
067L5980
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apstiprinājums | c UL us |
| Aukstumaģenti | R454B |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Daudzums iepakojuma formātā | 12 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Ekv. kapilāra gar. [collas] | 24.3 colla |
| Elementa temperatūra, maks. [°C] | 115 °C |
| Elementa temperatūra, maks. [°F] | 239 °F |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c) |
| Iekļautās daļas | 1 Aeroquip aptverošais 5/8 collu savien.1 Chatleff aptverošais 3/4 collu savien.1 valcēšanas 3/8 collu savienotājsRezervuāra skavaUzstādīšanas instrukcijaIzolācijas lente |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| Ieplūdes piederuma variants | 067U0087 |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izlīdzināšanas izmērs [collas] | 1/4 in |
| Izlīdzināšanas savienojuma tips | VĀCIŅŠ, CAURULE, VALCĒŠANA |
| Izplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| Izplūdes piederuma variants | 067U0087 |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostatisks izplešanās vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Izplešanās ventiļi |
| Kapilāra garums [collas] | 31.5 colla |
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa materiāls | Misiņš |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 49.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 711 psig |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | TR6 Valve L Orf7 Adj M/12 |
| MOP punkts [psig] | LAH |
| Pieslēgvietas dizains | Sabalansēta pieslēgvieta |
| Plūsmas virziena indikators | Reljefa vienvirziena bultiņa |
| Pretvārsts | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | TR 6 |
| Produktu piederumi | TXV piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regulējams | JĀ |
| Sabalansēta pieslēgvieta [jā/nē] | Jā |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Varš |
| SCIP dokumentācija nr. | 6fed54a1-6cec-4dc8-94c1-451bfa8f7152 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | TR6 adjustable - Thermostatic expansion valve |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°C] | 3.01 °C |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°F] | 5.41 °F |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 15 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -10 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 60 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 15 °F |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | SA7200 |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzgaļa izmērs | 7 |
| Uzgaļa kapacitāte [kW] | 28.10 kW |
| Uzgaļa kapacitāte [TR] | 8.00 TR |
| Virziens | Taisnvirziena |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.387 Kilogram |
| Neto svars | 0.357 Kilogram |
| Volume | 1.721 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424685294 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |