
Termostatisks izplešanās vārsts, TR 6, R410A
067L5965
Temperatūras diapazons [°C]: -10 - 15, Uzgaļa izmērs: 4, Uzgaļa kapacitāte [kW]: 14, Uzgaļa kapacitāte [TR]: 4
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: TR 6
067L5965
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apstiprinājums | c UL us |
| Aukstumaģenti | R410A |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Daudzums iepakojuma formātā | 12 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Ekv. kapilāra gar. [collas] | 24.3 colla |
| Elementa temperatūra, maks. [°C] | 100 °C |
| Elementa temperatūra, maks. [°F] | 212 °F |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c) |
| Iekļautās daļas | 1 Aeroquip aptverošais 5/8 collu savien.1 Chatleff aptverošais 3/4 collu savien.1 valcēšanas 3/8 collu savienotājsRezervuāra skavaUzstādīšanas instrukcijaIzolācijas lente |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| Ieplūdes piederuma variants | 067U0087 |
| ieplūdes savienojuma tips | Solde ODF |
| Izlīdzināšanas izmērs [collas] | 1/4 in |
| Izlīdzināšanas savienojuma tips | VĀCIŅŠ, CAURULE, VALCĒŠANA |
| Izplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| Izplūdes piederuma variants | 067U0087 |
| Izplūdes savienojuma tips | Solde ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostatisks izplešanās vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Izplešanās ventiļi |
| Kapilāra garums [collas] | 31.5 colla |
| Kapilāra garums [mm] | 800 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Korpusa materiāls | Misiņš |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 49.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 711 psig |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | TR6 Valve L Orf4 Adj M/12 R410A PPAP |
| MOP punkts [psig] | LAH |
| Pieslēgvietas dizains | Sabalansēta pieslēgvieta |
| Plūsmas virziena indikators | Reljefa vienvirziena bultiņa |
| Pretvārsts | Yes |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | TR 6 |
| Produktu piederumi | TXV piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regulējams | JĀ |
| Sabalansēta pieslēgvieta [jā/nē] | Jā |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Varš |
| SCIP dokumentācija nr. | 6fed54a1-6cec-4dc8-94c1-451bfa8f7152 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | TR6 adjustable - Thermostatic expansion valve |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°C] | 1.00 °C |
| Statiskā pārkarsēšana (SS) [°F] | 1.80 °F |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 15 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -10 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 60 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 15 °F |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | SA7200 |
| UL apstiprināti aukstumaģenti | R410A |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzgaļa izmērs | 4 |
| Uzgaļa kapacitāte [kW] | 14.00 kW |
| Uzgaļa kapacitāte [TR] | 4.00 TR |
| Virziens | Taisnvirziena |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.387 Kilogram |
| Neto svars | 0.357 Kilogram |
| Volume | 1.721 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424685089 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |