
4 ceļu reversīvais vārsts, STF-0205G3
061L1146
Vielas temperatūras diapazons [°C]: -20 - 120, Maks. OPD [bāri]: 31, Min. OPD [bāri]: 3.43, Sūknēšanas sav. izmērs [collas]: 1/2, Dizaina konfig. Stils: B
061L1146
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 55 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -20 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 131 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -4 °F |
| Apstiprinājums | CEVDE |
| Aukstumaģenti | R134aR22R404AR407CR410A |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 32 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dizaina konfig. Stils | B |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | 4 ceļu reversīvais vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Četrvirzienu pretējas darbības ventiļi |
| Iztv./kond. sav. izmērs [collas] | 1/2 |
| Iztv./kond. sav. izmērs [mm] | 12,95 |
| Izvades sav. izmērs [collas] | 5/16 in |
| Izvades sav. izmērs [mm] | 8.10 mm |
| Izvades sav. tips | APTVEROŠAIS |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 45.0 bar |
| Maks. noplūde [cm³/min] | 1500 cm³/min |
| Maks. OPD [bāri] | 31.0 bar |
| Maks. OPD [psi] | 450.0 psi |
| Maks. OPD [psig] | 450 psig |
| Material Description | STF 4-Way Rev. Valve 0205G I/32 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Min. OPD [bāri] | 3.430 bar |
| Min. OPD [psi] | 50.000 psi |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Max] | 120 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Min] | -20 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 248 °F |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [min.] | -4 °F |
| Process connection material | Varš |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | STF |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Sūknēšanas sav. izmērs [collas] | 1/2 |
| Sūknēšanas sav. izmērs [mm] | 12.95 mm |
| Tinums | Nē |
| Tipa apzīmējums | STF-0205G3 |
| Triecienizturības standarts | JIS C 60068-2-27 |
| Vāciņa stāvoklis 1 [°C] | 0°C sub-cooling38°C condensing5°C evaporating5°C super-heat |
| Vāciņa stāvoklis 2 [°C] | 54,4 °C condensing5°C sub-cooling5°C super-heat7,2°C evaporating |
| Vāciņš, R407C@Δp:0,1bārs (nos1)[kW] | 6.90 kW |
| Vāciņš, R407C@Δp:0,1bārs (nos2)[kW] | 5.89 kW |
| Vāciņš, R407C@Δp:0,2bāri (nos1)[kW] | 9.71 kW |
| Vāciņš, R407C@Δp:0,2bāri (nos2)[kW] | 8.30 kW |
| Vāciņš, R410A@Δp:0,1bārs (nos1)[kW] | 8.92 kW |
| Vāciņš, R410A@Δp:0,1bārs (nos2)[kW] | 7.73 kW |
| Vāciņš, R410A@Δp:0,2bāri (nos1)[kW] | 12.58 kW |
| Vāciņš, R410A@Δp:0,2bāri (nos2)[kW] | 10.90 kW |
| Vibrāciju stabilitāte [m/s²] | 19.6 m/s² |
| Vibrāciju testa standarts | JIS C 60068-2-6 |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.396 Kilogram |
| Neto svars | 0.37 Kilogram |
| Volume | 1.873 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428273930 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |