
Termostats, UT 73
060H1802
Temperatūras diapazons [°C]: 2 - 40, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Kapilāra garums [mm]: 2000, Korpusa kategorija, IP: IP00
060H1802
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 55 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 130 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Apstiprinājums | CEEACEMCDLVDRoHSRoHS ĶīnaTYSK |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 48 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenciālis (FS) [K] | 3.0 K |
| Elektriskais savienojums | Kontaktspaiļu skrūves |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
| Kapilāra materiāls | Varš |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=1 A, 250 VAC1=16 A, 250 VAC3=7,5 A, 250 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP00 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 80 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 176.0 °F |
| Material Description | UT 73 Thermostat I/48 |
| Montāžas metode | Paneļa montāža |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | UT 73 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 15/64 x 4 44/64 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 6 x 119 mm |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 40 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | 2 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 105 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 36 °F |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.135 Kilogram |
| Neto svars | 0.07 Kilogram |
| Volume | 0.66 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428567152 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |