
Termostats, UT 72
060H1503
Temperatūras diapazons [°C]: -30 - 30, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Korpusa kategorija, IP: IP20
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: UT
Ieteicamā nomaiņa: 060H1703
060H1503
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 55 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 130 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Apstiprinājums | CEEACEMCDLVDRoHSRoHS ĶīnaTYSKUKCA |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 24 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenciālis (FS) [K] | 2.3 K |
| Elektriskais savienojums | Kontaktspaiļu skrūves |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iekļautās daļas | Rezervuāra spailes |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra materiāls | Varš |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=1 A, 250 VAC1=16 A, 250 VAC3=7,5 A, 250 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP20 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 60 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 140.0 °F |
| Material Description | UT 72 Thermostat M/24 |
| Montāžas metode | Siena |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | UT 72 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 15/64 x 4 44/64 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 6 x 119 mm |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 30 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 85 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.239 Kilogram |
| Neto svars | 0.2 Kilogram |
| Volume | 1.026 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428529655 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |