
Termostats, UT 72
060H1401
Temperatūras diapazons [°C]: -30 - 30, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Korpusa kategorija, IP: IP00
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: UT
060H1401
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 55 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 130 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Apstiprinājums | UKCA |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 48 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektriskais savienojums | Kontaktspaiļu skrūves |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
| Kapilāra materiāls | Varš |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=1 A, 250 VAC1=6 A, 250 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP00 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 60 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 140.0 °F |
| Material Description | UT 72 Thermostat I/48 |
| Montāžas metode | Paneļa montāža |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | UT 72 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 15/64 x 4 44/64 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 6 x 119 mm |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 30 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 85 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.137 Kilogram |
| Neto svars | 0.07 Kilogram |
| Volume | 0.671 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428529600 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |