
Termostats, UT 72
060H1301
Temperatūras diapazons [°C]: -30 - 30, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Korpusa kategorija, IP: IP20
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: UT
Ieteicamā nomaiņa: 060H1701
060H1301
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 55 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 130 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Apstiprinājums | CEEACEMCDLVDRoHSRoHS ĶīnaTYSKUKCA |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 24 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektriskais savienojums | Kontaktspaiļu skrūves |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
| Kapilāra materiāls | Varš |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=1 A, 250 VAC1=6 A, 250 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP20 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 60 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 140.0 °F |
| Material Description | UT 72 TERMOSTATS |
| Montāžas metode | Siena |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | UT 72 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 15/64 x 4 44/64 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 6 x 119 mm |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 30 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 85 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.232 Kilogram |
| Neto svars | 0.005 Kilogram |
| Volume | 1.06 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428529532 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |