
Termostats, UT 72
060H1104
Temperatūras diapazons [°C]: -30 - 30, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Korpusa kategorija, IP: IP20
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: UT
060H1104
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 55 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 130 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Apstiprinājums | CEEACEMCDLVDRoHSRoHS ĶīnaTYSKUKCA |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 20 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenciālis (FS) [K] | 2.3 K |
| Elektriskais savienojums | Kontaktspaiļu skrūves |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 59 1/16 in |
| Kapilāra garums [mm] | 1500 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra materiāls | Varš |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC1=10 A, 400 VAC1=16 A, 250 VAC3=1.5 A, 400 VAC3=2.5 A, 250 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP20 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 60 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 140.0 °F |
| Material Description | UT 72 Thermostat I/20 |
| Montāžas metode | Siena |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | UT 72 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 15/64 x 5 43/64 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 6 x 144 mm |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 30 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 85 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.201 Kilogram |
| Neto svars | 0.128 Kilogram |
| Volume | 1.799 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422072577 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |