
Termostats, RT271
017D004466
Temperatūras diapazons [°C]: 20 - 100, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Cilindrisks attālais sensors, Kapilāra garums [mm]: 10000, Korpusa kategorija, IP: IP66
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: RT
017D004466
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Kontaktu sistēmas |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 158 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| Apstiprinājums | CCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRMRSRoHSRoHS ĶīnaTYSK |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 8 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dif. temp. iestatījumu diapazons [°C] [maks.] | 20 °C |
| Dif. temp. iestatījumu diapazons [°C] [min.] | 0 °C |
| Dif. temp. iestatījumu diapazons [°F] [maks.] | 68 °F |
| Dif. temp. iestatījumu diapazons [°F] [min.] | 0 °F |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 2xPg 13.5 |
| Elektriskā savienojuma standarts | DIN 40430 |
| Elektriskais sav., vīr./siev. | Sievišķais |
| Elektriskais savienojums | Pieskrūvēta kabeļa ieeja |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVĪssavienojuma aizsardzība, drošinātājs: 10A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,2–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,2-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,2-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 393 11/16 in |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 10000 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta diferenciālis [°C] | 3.0 °C |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=3 A, 400 VAC1=10 A, 400 VAC3=4 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=28 A, 400 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP66 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 200 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 392.0 °F |
| Material Description | RT271 Thermostat M/8 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | RT271 |
| Produktu piederumi | Vispārīgie piederumiSlēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Releja atbrīvošanas laiks [s] | 0 s |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c4c20ce6-4a07-4caa-9394-1e7d8b13ffec |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | RT Thermo & RT Diff. Thermo |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 7 3/16 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 182 mm |
| Sensora tips | Cilindrisks attālais sensors |
| Spiediena savienojuma izmērs | 3/8 |
| Spiediena savienojuma standarts | ISO 228-1 |
| Spiediena savienojuma tips | G |
| Spiediens, vīr./siev. | Aptveramais |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 100 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | 20 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 210 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 70 °F |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.281 Kilogram |
| Neto svars | 2.003 Kilogram |
| Volume | 5.087 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428042758 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |