
Termostats, RT270
017D003166
Temperatūras diapazons [°C]: -30 - 40, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Cilindrisks attālais sensors, Kapilāra garums [mm]: 5000, Korpusa kategorija, IP: IP66
017D003166
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Kontaktu sistēmas |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 158 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| Apstiprinājums | CCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRMRSRoHSRoHS ĶīnaTYSK |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 9 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. temp. iestatījumu diapazons [°C] [maks.] | 15 °C |
| Dif. temp. iestatījumu diapazons [°C] [min.] | 0 °C |
| Dif. temp. iestatījumu diapazons [°F] [maks.] | 59 °F |
| Dif. temp. iestatījumu diapazons [°F] [min.] | 0 °F |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 2xPg 13.5 |
| Elektriskā savienojuma standarts | DIN 40430 |
| Elektriskais sav., vīr./siev. | Sievišķais |
| Elektriskais savienojums | Pieskrūvēta kabeļa ieeja |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVĪssavienojuma aizsardzība, drošinātājs: 10A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,2–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,2-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,2-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 196 7/8 in |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapilāra garums [mm] | 5000 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta diferenciālis [°C] | 2.0 °C |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=3 A, 400 VAC1=10 A, 400 VAC3=4 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=28 A, 400 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP66 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 65 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 149.0 °F |
| Material Description | RT270 Thermostat M/9 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | RT270 |
| Produktu piederumi | Vispārīgie piederumiSlēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Releja atbrīvošanas laiks [s] | 0 s |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c4c20ce6-4a07-4caa-9394-1e7d8b13ffec |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | RT Thermo & RT Diff. Thermo |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 4 1/4 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 110 mm |
| Sensora tips | Cilindrisks attālais sensors |
| Spiediena savienojuma izmērs | 3/8 |
| Spiediena savienojuma standarts | ISO 228-1 |
| Spiediena savienojuma tips | G |
| Spiediens, vīr./siev. | Aptveramais |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 40 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 105 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -20 °F |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.7 Kilogram |
| Neto svars | 1.422 Kilogram |
| Volume | 4.715 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428042789 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |