
Termostats, RT9E
017-617866
Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT zelta, Temperatūras diapazons [°C] [Min]: -45, Temperatūras diapazons [°C] [Max]: -15
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: RT, RT
017-617866
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Kontaktu sistēmas |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 158 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| Apstiprinājums | ATEX - Cat. 2 - Zone 1CEEACLLC CDC EURO-TYSKRMRSRoHSRoHS ĶīnaTYSK |
| ATEX pārdošanas teksts | -20C<ta<+65CII 2G Ex ia IIC T6...T1 Gb |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 15 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 4.5 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 1.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 10.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 2.2 °C |
| Diferenciāļa tips | Regulējams |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 2xPg 13.5 |
| Elektriskā savienojuma standarts | DIN 40430 |
| Elektriskais sav., vīr./siev. | Sievišķais |
| Elektriskais savienojums | Pieskrūvēta kabeļa ieeja |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVĪssavienojuma aizsardzība, drošinātājs: 10A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,2–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,2-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,2-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 196 7/8 in |
| Kapilāra garums [mm] | 5000 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT zelta |
| Kontakta kategorija | Ci=0.5 nFIi=0.5 ALi=0.2 μHPi=1 WUi=29 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP66 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 150 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 302.0 °F |
| Material Description | RT9E Thermostat M/15 ATEX |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | RT9E |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c4c20ce6-4a07-4caa-9394-1e7d8b13ffec |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | RT Thermo & RT Diff. Thermo |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 3 1/8 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 80 mm |
| Sensora tips | Attālais rezervuārs |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | -15 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -45 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 5 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -47 °F |
| Uzlādes tips | Tvaika stāvoklis |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.271 Kilogram |
| Neto svars | 0.858 Kilogram |
| Volume | 2.685 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428962643 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |