
Termostats, RT14
017-510366
Temperatūras diapazons [°C]: -5 - 30, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Attālais rezervuārs, Kapilāra garums [mm]: 10000, Korpusa kategorija, IP: IP66
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: RT, RT
017-510366
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Kontaktu sistēmas |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 158 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| Apstiprinājums | CCCCECMIMEACGLLLC CDC EURO-TYSKLVDNKKRMRSRoHSRoHS ĶīnaTYSK |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 9 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 10.0 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 2.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 8.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 2.0 °C |
| Diferenciāļa tips | Regulējams |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 2xPg 13.5 |
| Elektriskā savienojuma standarts | DIN 40430 |
| Elektriskais sav., vīr./siev. | Sievišķais |
| Elektriskais savienojums | Pieskrūvēta kabeļa ieeja |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVĪssavienojuma aizsardzība, drošinātājs: 10A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,2–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,2-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,2-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 393 11/16 in |
| Kapilāra garums [mm] | 10000 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=3 A, 400 VAC1=10 A, 400 VAC3=4 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=28 A, 400 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP66 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 150 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 302.0 °F |
| Material Description | RT14 Thermostat M/9 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | RT14 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c4c20ce6-4a07-4caa-9394-1e7d8b13ffec |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | RT Thermo & RT Diff. Thermo |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 6 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 150 mm |
| Sensora tips | Attālais rezervuārs |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 30 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -5 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 86 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 23 °F |
| Uzlādes tips | Adsorbcija |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.48 Kilogram |
| Neto svars | 1.36 Kilogram |
| Volume | 4.643 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428519212 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |