
Termostats, Bi-metal, -30 °C - 100 °C
061H1029
Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C]: -30 - 100, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPST(NC)
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: Temperatūras slēdži
061H1029
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 100 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 200 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenciāļa tips | Fiksēts |
| Elektriskā sav. komentāri | Wires |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa garums [collas] | 23.60 colla |
| Kabeļa garums [m] | 0.600 m |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta diferenciālis [°C] | 18.0 °C |
| Kontakta funkcija | SPST(NC) |
| Kontakta kategorija | 15 A, 250 V |
| Material Description | 465 Bi-Metal Therm. 465424L10 I/200 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | Bi-metal |
| Produktu piederumi | Nē |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Tipa apzīmējums | 465424L100 |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 85 Gram |
| Neto svars | 80 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.197 Liter |
| EAN/UPC | 5702428276016 |