
Termostats, KPU73B
060L5211
Termostats, Produkta veids: KPU73B, Atiestatīt funkciju: Manuāli min., Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Attālais rezervuārs, Temperatūras diapazons [°C]: -26 - 15
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: KPU
060L5211
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apk. vides temp. Piezīme | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 50 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 122 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Apstiprinājums | CELVDRoHSc UL us UL873, CS C22.2 |
| Apvalka novērtējums Nema (~) | 1 |
| Atiestatīt funkciju | Manuāli min. |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 14 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°F] | 6.0 °F |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°F] | 6.0 °F |
| Diferenciāļa tips | Fiksēts |
| Elektriskā sav. komentāri | ½ collas aptveramās caurules vītnei |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 7/8 collas |
| Elektriskais savienojums | Atvere |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,5–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,7-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,75-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iekļautās daļas | Leņķa kronšteinsSkrūves |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Temperatūras kontrole |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 80 in |
| Kapilāra garums [mm] | 2030 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | 120/240 V AC, 24 FLA, 144 LRAVadības režīms: 120/240 V līdzstrāva 12 W |
| Korpusa kategorija, IP | IP30 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 80 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 175.0 °F |
| Material Description | KPU73B Thermostat M/14 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | KPU73B |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | KP KPS KPU Thermostat |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 3 3/8 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 85 mm |
| Sensora tips | Attālais rezervuārs |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 15 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -26 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 60 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -15 °F |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | E31024 |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzlādes tips | Adsorbcija |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.775 Kilogram |
| Neto svars | 0.736 Kilogram |
| Volume | 1.624 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428075657 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |