
Termostats, KP98
060L202466
Atiestatīt funkciju: Manuāli maks., Kontakta funkcija: 2 SPST(NC), Sensora tips: Attālais rezervuārs, Korpusa kategorija, IP: IP30, Kapilāra garums [mm]: 1016
060L202466
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apk. vides temp. Piezīme | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 150 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Aprīkojums | Labās puses kap. caurule 80 collas |
| Apstiprinājums | CCCCECMIMEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRINARMRSRoHS Ķīnac UL us UL873, CS C22.2 |
| Apvalka novērtējums Nema (~) | 1 |
| Atiestatīt funkciju | Manuāli maks. |
| Atiestatīt funkciju, kreisā puse | Manuāli maks. |
| Atiestatīt funkciju, labā puse | Manuāli maks. |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 20 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] | 14.0 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°F] | 25.0 °F |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] | 14.0 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] | 14.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°F] | 25.0 °F |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] | 14.0 K |
| Diferenciāļa tips | Fiksēts |
| Elektriskā savienojuma izmērs | NPSM 1/2 — 14 |
| Elektriskā savienojuma standarts | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Elektriskais sav., vīr./siev. | Sievišķais |
| Elektriskais savienojums | Grozāms kabeļa savienotājs |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,5–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,7-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,75-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 40 in |
| Kapilāra garums [mm] | 1016 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | 2 SPST(NC) |
| Kontakta kategorija | 120 V ac, 16 FLA, 96 LRA16 A rezistīvs, viena fāze240 V AC, 8 FLA, 48 LRA8 A rezistīvs, viena fāzeVadības režīms: 120/240 V maiņstrāva 3 AVadības režīms: 240 V līdzstrāva 12 W (0,05 A) |
| Korpusa kategorija, IP | IP30 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 150 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 302.0 °F |
| Material Description | KP98 Thermostat M/20 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | KP98 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | bdec1120-10ae-4982-b134-70681fd73d7b |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | KP KPS KPU Thermostat with Zink |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 4 1/2 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 115 mm |
| Sensora tips | Attālais rezervuārs |
| Temp. diapazons kreisajā pusē [°C] [maks.] | 120 °C |
| Temp. diapazons kreisajā pusē [°C] [min.] | 60 °C |
| Temp. diapazons kreisajā pusē [°F] [maks.] | 250 °F |
| Temp. diapazons kreisajā pusē [°F] [min.] | 140 °F |
| Temp. diapazons labajā pusē [°C] [maks.] | 180 °C |
| Temp. diapazons labajā pusē [°C] [min.] | 100 °C |
| Temp. diapazons labajā pusē [°F] [maks.] | 350 °F |
| Temp. diapazons labajā pusē [°F] [min.] | 210 °F |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | E31024 |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzlādes tips | Adsorbcija |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.68 Kilogram |
| Neto svars | 0.62 Kilogram |
| Volume | 1.993 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428016797 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |