
Termostats, KP71
060L201066
Temperatūras diapazons [°C]: -4 - 21, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Attālais rezervuārs, Kapilāra garums [mm]: 2030, Korpusa kategorija, IP: IP30
060L201066
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apk. vides temp. Piezīme | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 150 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Apstiprinājums | BVCCCCECMIMDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDRINARMRSRoHS Ķīnac UL us UL873, CS C22.2 |
| Apvalka novērtējums Nema (~) | 1 |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 32 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 9.0 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 2.2 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°F] [maks.] | 16.0 °F |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°F] [min.] | 4.0 °F |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] [maks.] | 9.0 K |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] [min.] | 2.2 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 10.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 3.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°F] [maks.] | 18.0 °F |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°F] [min.] | 5.4 °F |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] [maks.] | 10.0 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] [min.] | 3.0 K |
| Diferenciāļa tips | Regulējams |
| Elektriskā savienojuma izmērs | NPSM 1/2 — 14 |
| Elektriskā savienojuma standarts | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Elektriskais sav., vīr./siev. | Sievišķais |
| Elektriskais savienojums | Grozāms kabeļa savienotājs |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,5–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,7-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,75-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iekļautās daļas | Skrūves |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 80 in |
| Kapilāra garums [mm] | 2030 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | 120 V ac, 16 FLA, 96 LRA16 A rezistīvs, viena fāze240 V AC, 8 FLA, 48 LRA8 A rezistīvs, viena fāzeVadības režīms: 120/240 V maiņstrāva 3 AVadības režīms: 240 V līdzstrāva 12 W (0,05 A) |
| Korpusa kategorija, IP | IP30 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 80 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 176.0 °F |
| Material Description | KP71 Thermostat M/32 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | KP71 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | KP KPS KPU Thermostat |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 4 1/2 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 115 mm |
| Sensora tips | Attālais rezervuārs |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 21 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -4 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 70 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 25 °F |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | E31024 |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzlādes tips | Adsorbcija |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.48 Kilogram |
| Neto svars | 0.416 Kilogram |
| Volume | 1.281 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428016735 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |