
Termostats, KP63
060L126066
Temperatūras diapazons [°C]: -50 - 10, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Stingrs sensors, Korpusa kategorija, IP: IP30
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: KP, KP
060L126066
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apk. vides temp. Piezīme | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 150 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Apstiprinājums | BVCCCCEDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDRINARMRSRoHS Ķīnac UL us UL873, CS C22.2 |
| Apvalka novērtējums Nema (~) | 1 |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 32 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 8.0 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 2.7 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] [maks.] | 8.0 K |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] [min.] | 2.7 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 70.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 10.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] [maks.] | 70.0 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] [min.] | 10.0 K |
| Diferenciāļa tips | Regulējams |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 6-14 mm |
| Elektriskais savienojums | Gumijas kabeļa blīvslēgs |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,5–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,7-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,75-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP30 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 120 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 248.0 °F |
| Material Description | KP63 TERMOST. |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | KP63 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojums ligzdai vai šļūtenei | M 27 x 2 |
| SCIP dokumentācija nr. | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | KP KPS KPU Thermostat |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 1/2 x 2 1/2 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 13 x 63 mm |
| Sensora tips | Stingrs sensors |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 10 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 14 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | E31024 |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzlādes tips | Tvaiks |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.526 Kilogram |
| Neto svars | 0.366 Kilogram |
| Volume | 1.281 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428816731 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |