
Termostats, KP73
060L116066
Temperatūras diapazons [°C]: -25 - 15, Atiestatīt funkciju: Manuāli min., Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Dubultkontaktu attālais sensors, Kapilāra garums [mm]: 5000, Korpusa kategorija, IP: IP30
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: KP, KP
060L116066
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apk. vides temp. Piezīme | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 150 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Apstiprinājums | BVCCCCECMIMDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDRINARMRSRoHS Ķīnac UL us UL873, CS C22.2 |
| Apvalka novērtējums Nema (~) | 1 |
| Atiestatīt funkciju | Manuāli min. |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 12 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diferenciāļa tips | Fiksēts (maks. vērtība) |
| Diferenciālis (FS) [K] | 4.0 K |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 6-14 mm |
| Elektriskais savienojums | Gumijas kabeļa blīvslēgs |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,5–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,7-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,75-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iekļautās daļas | SkrūvesSienas kronšteins |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 196 7/8 in |
| Kapilāra garums [mm] | 5000 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP30 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 80 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 176.0 °F |
| Material Description | KP73 Thermostat I/12 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | KP73 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Rūpnīcas iestatījuma tips | Atvēlēts |
| Rūpnīcas iestatījums (FS) [°C] | 2.0 °C |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | KP KPS KPU Thermostat |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 13/32 x 3 3/8 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 10 x 85 mm |
| Sensora tips | Dubultkontaktu attālais sensors |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 15 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 59 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -13 °F |
| Trauksmes signāls | Krišana |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | E31024 |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzlādes tips | Adsorbcija |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.616 Kilogram |
| Neto svars | 0.552 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 1.87 Liter |
| EAN/UPC | 5702428016544 |