
Termostats, KP79
060L115966
Temperatūras diapazons [°C]: 50 - 100, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Attālais rezervuārs, Kapilāra garums [mm]: 2000, Korpusa kategorija, IP: IP30
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: KP, KP
060L115966
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apk. vides temp. Piezīme | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 150 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Apstiprinājums | BVCCCCEDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLVDRINARMRSRoHS Ķīnac UL us UL353, CS C22.2c UL us UL873, CS C22.2 |
| Apvalka novērtējums Nema (~) | 1 |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 14 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 15.0 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 5.0 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] [maks.] | 15.0 K |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] [min.] | 5.0 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 15.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 5.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] [maks.] | 15.0 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] [min.] | 5.0 K |
| Diferenciāļa tips | Fiksēts |
| Diferenciālis (FS) [K] | 15.0 K |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 6-14 mm |
| Elektriskais savienojums | Gumijas kabeļa blīvslēgs |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,5–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,7-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,75-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 78 3/4 in |
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=6 A, 440 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP30 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 150 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 302.0 °F |
| Material Description | KP 79 TERMOSTATS |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | KP79 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Rūpnīcas iestatījuma tips | Atvēlēts |
| Rūpnīcas iestatījums (FS) [°C] | 65.0 °C |
| Rūpnīcas iestatījums (FS) [°F] | 149.0 °F |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | KP KPS KPU Thermostat |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 3 3/8 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 85 mm |
| Sensora tips | Attālais rezervuārs |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 100 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | 50 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 212 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 122 °F |
| Trauksmes signāls | Celšanās |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | E31024MH27572 |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzlādes tips | Adsorbcija |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.438 Kilogram |
| Neto svars | 0.369 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 1.468 Liter |
| EAN/UPC | 5715162456859 |