
Termostats, KP75
060L113766
Temperatūras diapazons [°C]: 0 - 35, Atiestatīt funkciju: Automātiski, Kontakta funkcija: SPDT, Sensora tips: Attālais rezervuārs, Korpusa kategorija, IP: IP30
060L113766
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apk. vides temp. Piezīme | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| Apkalpojams | Nē |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 65 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 150 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Aprīkojums | Labās puses kap. caurule 80 collas |
| Apstiprinājums | BVCCCCECMIMDNVEACGLLLC CDC EURO-TYSKLRLVDRINARMRSRoHS Ķīnac UL us UL353, CS C22.2c UL us UL873, CS C22.2 |
| Apvalka novērtējums Nema (~) | 1 |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 32 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 12.0 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 2.5 °C |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] [maks.] | 12.0 K |
| Dif. : maks. diapazona iestatījums [K] [min.] | 2.5 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [maks.] | 16.0 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [°C] [min.] | 3.5 °C |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] [maks.] | 16.0 K |
| Dif. : min. diapazona iestatījums [K] [min.] | 3.5 K |
| Diferenciāļa tips | Regulējams |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 6-14 mm |
| Elektriskais savienojums | Gumijas kabeļa blīvslēgs |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVShort circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,5–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,7-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,75-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma apraksts | Termostats |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 78 3/4 in |
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Kontakta funkcija | SPDT |
| Kontakta kategorija | AC15=10 A, 400 VAC1=16 A, 400 VAC3=16 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=112 A, 400 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP30 |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 110 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 230.0 °F |
| Material Description | KP75 Thermostat M/32 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | KP75 |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)Cadmium oxide (CAS no.1306-19-0) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c1a694ec-501f-43db-83d2-8a9a314459e0 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | KP KPS KPU Thermostat |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 4 1/2 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 115 mm |
| Sensora tips | Attālais rezervuārs |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 35 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 95 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | 32 °F |
| UL apstiprinājuma faila nosaukums | E31024MH27572 |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzlādes tips | Adsorbcija |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.448 Kilogram |
| Neto svars | 0.414 Kilogram |
| Volume | 1.281 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428014885 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |