Termostats, BLS
061G7011
Slēdži un termostati
061G7011
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 18 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostats |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Kapilāra garums [mm] | 1000 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | BLS Thermostat C1020L1Q08 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | BLS |
| Produktu piederumi | Nē |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 20 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -20 °C |
| Tipa apzīmējums | BLS-C1020L1Q08 |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.431 Kilogram |
| Neto svars | 0.427 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.979 Liter |
| EAN/UPC | 5702428276689 |