
Spiediena slēdzis, RT1AL
017L001666
null: -0.8 - 5, Kontakta funkcija: SPDT (neitrāla zona), Atiestatīt funkciju: Automātiski, Spiediena savienojuma tips: M, Spiediena savienojuma izmērs: 12 x 1.5, Spiediens, vīr./siev.: Aptveramais, Korpusa kategorija, IP: IP66, Maks. Maks. spiediens [bar]: 22
017L001666
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Kontaktu sistēmas |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 158 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| Apstiprinājums | CCCCEEACLLC CDC EURO-TYSKLVDRMRSRoHSRoHS ĶīnaTYSK |
| Atiestatīt funkciju | Automātiski |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Aukstumaģenti | R11R12R123R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR507CR717 |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 15 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektriskā savienojuma izmērs | 2xPg 13.5 |
| Elektriskā savienojuma standarts | DIN 40430 |
| Elektriskais sav., vīr./siev. | Sievišķais |
| Elektriskais savienojums | Pieskrūvēta kabeļa ieeja |
| Elektriskais spec. standarts | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektriskās īpašības | Izolācija: 400VPiesārņojuma pakāpe: 3Nominālais impulsu spriegums: 4 kVĪssavienojuma aizsardzība, drošinātājs: 10A |
| EN 60947 vadojuma īpašības | Elast., metāla uzmavas: 0,2–1,5 mm2Elast., bez metāla uzmavas: 0,2-2,5 mm2Vienstieples/daudzstiepļu: 0,2-2,5 mm2 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma apraksts | Spiediena slēdzis |
| Izstrādājuma nosaukums | Spiediena slēdzis |
| Izstrādājumu grupa | Slēdži un termostati |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kontakta diferenciālis [bāri] | 0.20 bar |
| Kontakta funkcija | SPDT (neitrāla zona) |
| Kontakta kategorija | AC15=3 A, 400 VAC1=10 A, 400 VAC3=4 A, 400 VDC13=12 W, 220 VLR=28 A, 400 V |
| Korpusa kategorija, IP | IP66 |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 22.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 320 psig |
| Maks. neitrālā zona [bāri] | 0.90 bar |
| Maks. pārbaudes spiediens [bāri], Pe | 25.0 bar |
| Maks. pārbaudes spiediens [psig] | 363.0 psig |
| Material Description | RT1AL Pressure Switch M/15 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | RT1AL |
| Produktu piederumi | Slēdžu piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regulēšanas diapazons | 23.6 inHg - 72.5 psig |
| Regulēšanas diapazons [bāri], Pe [maks.] | 5.00 bar |
| Regulēšanas diapazons [bāri], Pe [min.] | -0.80 bar |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | f62fe422-beda-433a-a602-740419c82c06 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | RT Presso_Diff.Presso |
| Spiediena savienojuma izmērs | 12 x 1.5 |
| Spiediena savienojuma piezīmes | Griezējgredzena 6 mm caurule |
| Spiediena savienojuma standarts | ISO 8434-1 |
| Spiediena savienojuma tips | M |
| Spiediena uztveršanas elements | Plēšas |
| Spiediens, vīr./siev. | Aptveramais |
| UL apstiprināti aukstumaģenti | R11R12R123R124R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR438AR507C |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.88 Kilogram |
| Neto svars | 0.77 Kilogram |
| Volume | 2.685 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428042666 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |