
Mikrokanālu siltummainis, MCHE D1200-C, Industriālā pakete
021U0089
Nominālā kapacitāte, R410A [kW]: 4.9, Dizaina spiediens [MPa]: 4.5, Temperatūras diapazons [°C]: -40 - 121
021U0089
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājuma faila nosaukums | CE-0062-PED-H-DMC 001-20-CHN-ASA33862ЕАЭС KZ 7100841.13.12.01130 |
| Apstiprinājums | EACPEDUL |
| Aukstumaģenti | R1234yfR1234ze(E)R134aR22R290R32R404AR407CR410AR444BR448AR449AR449BR452AR452BR454AR454BR454CR455AR513AR513BR514AR515AR515BR600a |
| Cauruļu skaits [gab.] | 43 |
| Darbības apkārtējā temperatūra [°C] [maks.] | 72 °C |
| Darbības apkārtējā temperatūra [°C] [min.] | -40 °C |
| Darbības apkārtējā temperatūra [°F] [maks.] | 162 °F |
| Darbības apkārtējā temperatūra [°F] [min.] | -40 °F |
| Daudzums iepakojuma formātā | 32 gab. |
| Detaļas numurs | DF0131 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dizaina spiediens [MPa] | 4.5 MPa |
| Dizaina spiediens [psig] | 653 psig |
| Dzesēšanas ribu solis [mm] | 1.10 mm |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Identisks produkts | 021U0082 |
| Iekšējais tilpums [cm3] | 300.000 cm³ |
| Iekšējais tilpums [kubikcollas] | 18.3 colla³ |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 5/16 in |
| Ieplūdes izmērs [mm] | 7.94 mm |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izplūdes izmērs [collas] | 5/16 in |
| Izplūdes izmērs [mm] | 7.94 mm |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Mikrokanālu siltummainis |
| Izstrādājumu grupa | Siltummaiņi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa materiāls | Alumīnijs |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 45.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 653 psig |
| Material Description | MCHE Condenser 16X1.3X16 DF0131 I/32 |
| Nominālā kapacitāte, R410A [kW] | 4.90 kW |
| Nominālā kapacitāte, R410A [TR] | 1.39 TR |
| Nominālās kap. nosacījumi [IMP] | Gaisa ātrums=591 pēda/min.Apkārtējās vides temp.=95 °FDelta t=21,6 °FZem vārīšanās punkta=9 °F |
| Nominālās kap. nosacījumi [SI] | Gaisa ātrums=3 m/sApkārtējās vides temp.=35 °CDelta t=12 °CZem vārīšanās punkta=5 °C |
| Pielietojums | Gaisa kondicionēšanaDzesēšana |
| Plūsmas virziens | Vienvirziena plūsma |
| Product line | Micro Channel Heat Exchangers |
| Produkta veids | MCHE D1200-C |
| Produktu piederumi | Nē |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Varš |
| Šķidrumu grupa | 12 |
| Spoles augstums [collas] | 17.02 colla |
| Spoles augstums [mm] | 432.3 mm |
| Spoles dziļums [collas] | 0.63 colla |
| Spoles dziļums [mm] | 16.0 mm |
| Spoles garums [collas] | 18.190 colla |
| Spoles garums [mm] | 462.0 mm |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 121 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 250 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -40 °F |
| Tipa apzīmējums | D1200-C |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzstādīšanas stieņa materiāls | ALUMĪNIJS |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.759 Kilogram |
| Neto svars | 1.541 Kilogram |
| Volume | 22.614 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424291877 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |