Caurules caurulē siltummainis, HE 1.5
015D0116
ieplūdes savienojuma tips: LODMETĀLS, ODF, Maks. Maks. spiediens [bar]: 35
015D0116
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | EACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Ķīna |
| Aukstumaģenti | R1270R134aR22R290R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR600R600a |
| Aukstumaģenti bez eļļas | R513A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 10 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 3/4 in |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izplūdes izmērs [collas] | 1/2 in |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Caurules caurulē siltummainis |
| Izstrādājumu grupa | Siltummaiņi |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 35.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 507 psig |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Maks. pārbaudes spiediens [bāri] | 52.0 bar |
| Maks. pārbaudes spiediens [psig] | 754.0 psig |
| Material Description | HE 1.5 Heat Exchanger M/10 |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Max] | 120 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Min] | -60 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 248 °F |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [min.] | -76 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | HE 1.5 |
| Produktu piederumi | Nē |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 077009ff-72e9-459b-9369-dc4f1d0f0df1 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | HE 0.5 - 8.0 |
| Smērvielu saderība | Lietojums bez eļļas |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 978 Gram |
| Neto svars | 925 Gram |
| Volume | 1.558 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162981351 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |