
Caurules caurulē siltummainis, HE 4.0
015D0008
ieplūdes savienojuma tips: LODMETĀLS, ODF, Maks. Maks. spiediens [bar]: 28
015D0008
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | EACLLC CDC TYSKRoHSRoHS Ķīna |
| Aukstumaģenti | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513A |
| Aukstumaģenti bez eļļas | R513A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 10 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 1 1/8 in |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izplūdes izmērs [collas] | 1/2 in |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Caurules caurulē siltummainis |
| Izstrādājumu grupa | Siltummaiņi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 28.0 bar |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 406 psig |
| Maks. pārbaudes spiediens [bāri] | 40.0 bar |
| Maks. pārbaudes spiediens [psig] | 580.0 psig |
| Material Description | HE 4,0 SILTUMAPMAINĪTĀJS |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Max] | 120 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Min] | -60 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 248 °F |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [min.] | -76 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | HE 4.0 |
| Produktu piederumi | Nē |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 077009ff-72e9-459b-9369-dc4f1d0f0df1 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | HE 0.5 - 8.0 |
| Smērvielu saderība | Lietojums bez eļļas |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.552 Kilogram |
| Neto svars | 1.55 Kilogram |
| Volume | 1.558 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422021551 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |