
Micro Plate heat exchanger, MPHE C62L-EZ-B, Number of plates: 100
111B8577
Max. Working Pressure [bar]: 45, Chiller, Function: Evaporator, Brazing material: Copper brazing
111B8577
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | Stud |
| Apstiprinājums | ASCRNEACKRAIA |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstumaģenti | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [maks.] | 200 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [min.] | -196 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 320 °F |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [min.] | -390 °F |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Funkcija | Evaporator |
| Funkcijas piezīme | With distributor |
| H1 sav. izmērs | G1"1/2 |
| H1 sav. tips | G External thread connection |
| H2 sav. izmērs | G1"1/2 |
| H2 sav. tips | G External thread connection |
| H3 sav. izmērs | Null |
| H3 sav. tips | Null |
| H4 sav. izmērs | Null |
| H4 sav. tips | Null |
| H5 sav. izmērs | Null |
| H5 sav. tips | Null |
| H6 sav. izmērs | Null |
| H6 sav. tips | Null |
| Iepakojuma formāts | Single pack |
| Izstrādājuma nosaukums | Micro Plate heat exchanger |
| Izstrādājumu grupa | Heat exchangers |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kategorija | II |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Lietojums | Chiller |
| Lodējuma materiāls | Copper brazing |
| Maks. darba spiediens [psi] | 653 psi |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 45.0 bar |
| Material Description | Heat Exchanger C62L-EZ-B-100 |
| Modeļa nr. | 62 |
| Plāksnes modelis | Z-B |
| Plākšņu skaits | 100 |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | Brazed Plate Heat Exchangers |
| Produkta veids | MPHE C62L-EZ-B |
| Q1 sav. izmēru diapazons | N1/2K |
| Q1 sav. tips | G Internal thread connection |
| Q2 sav. izmēru diapazons | N1/2K |
| Q2 sav. tips | G Internal thread connection |
| Q3 sav. izmēru diapazons | H5/8A |
| Q3 sav. tips | Solder connection |
| Q4 sav. izmēru diapazons | H1"3/8H |
| Q4 sav. tips | Solder connection |
| Q5 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q5 sav. tips | Null |
| Q6 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q6 sav. tips | Null |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Tipa apzīmējums | C62L-EZ-B |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 19.5 Kilogram |
| Neto svars | 19.21 Kilogram |
| Volume | 40.352 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255001850 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |