
Mikroplākšņu siltummainis, MPHE C62-E, Plākšņu skaits: 70
111H0541
Maks. Maks. spiediens [bar]: 30, Dzesinātājs, Funkcija: Iztvaicētājs, Lodējuma materiāls: Vara lodējums
111H0541
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | Tapskrūve |
| Apstiprinājums | CECRNEACKRAIAUAUL |
| Aukstumaģenti | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [maks.] | 200 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [min.] | -196 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 320 °F |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [min.] | -390 °F |
| Funkcija | Iztvaicētājs |
| Funkcijas piezīme | Ar izplatītāju |
| H1 sav. izmērs | H1"3/8 |
| H1 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| H2 sav. izmērs | Null |
| H2 sav. tips | Null |
| H3 sav. izmērs | Null |
| H3 sav. tips | Null |
| H4 sav. izmērs | Null |
| H4 sav. tips | Null |
| H5 sav. izmērs | Null |
| H5 sav. tips | Null |
| H6 sav. izmērs | Null |
| H6 sav. tips | Null |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Mikroplākšņu siltummainis |
| Izstrādājumu grupa | Siltummaiņi |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kategorija | II |
| Lietojums | Dzesinātājs |
| Lodējuma materiāls | Vara lodējums |
| Maks. darba spiediens [psi] | 435 psi |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 30.0 bar |
| Material Description | Heat Exchanger C62-E-70 |
| Modeļa nr. | 62 |
| Plāksnes modelis | EM |
| Plākšņu skaits | 70 |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | 31 |
| Produkta veids | MPHE C62-E |
| Q1 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q1 sav. tips | Null |
| Q2 sav. izmēru diapazons | H1"3/8 |
| Q2 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| Q3 sav. izmēru diapazons | H5/8 |
| Q3 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| Q4 sav. izmēru diapazons | H1"3/8 |
| Q4 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| Q5 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q5 sav. tips | Null |
| Q6 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q6 sav. tips | Null |
| Satur akumulatori | No |
| Tipa apzīmējums | C62-E |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 14.5 Kilogram |
| Neto svars | 13.1 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 34.398 Liter |
| EAN/UPC | 5715255228134 |