
Mikroplākšņu siltummainis, MPHE C12L-EZ, Plākšņu skaits: 16
111H0571
Maks. Maks. spiediens [bar]: 45, Dzesinātājs, Funkcija: Iztvaicētājs, Lodējuma materiāls: Vara lodējums
111H0571
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | Tapskrūve |
| Apstiprinājums | CRNEACKRAIAUAUL |
| Aukstumaģenti | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 72 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [maks.] | 200 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [min.] | -196 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 320 °F |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [min.] | -390 °F |
| Funkcija | Iztvaicētājs |
| Funkcijas piezīme | Null |
| H1 sav. izmērs | H3/8 |
| H1 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| H2 sav. izmērs | H3/8 |
| H2 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| H3 sav. izmērs | H3/8 |
| H3 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| H4 sav. izmērs | H3/8 |
| H4 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| H5 sav. izmērs | Null |
| H5 sav. tips | Null |
| H6 sav. izmērs | Null |
| H6 sav. tips | Null |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Mikroplākšņu siltummainis |
| Izstrādājumu grupa | Siltummaiņi |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Lietojums | Dzesinātājs |
| Lodējuma materiāls | Vara lodējums |
| Maks. darba spiediens [psi] | 653 psi |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 45.0 bar |
| Material Description | Heat Exchanger C12L-EZ-16(I/72) |
| Modeļa nr. | 12 |
| Plāksnes modelis | Z |
| Plākšņu skaits | 16 |
| Plate material no. | AISI 304L |
| Product line | 31 |
| Produkta veids | MPHE C12L-EZ |
| Q1 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q1 sav. tips | Null |
| Q2 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q2 sav. tips | Null |
| Q3 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q3 sav. tips | Null |
| Q4 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q4 sav. tips | Null |
| Q5 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q5 sav. tips | Null |
| Q6 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q6 sav. tips | Null |
| Satur akumulatori | No |
| Tipa apzīmējums | C12L-EZ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.89 Kilogram |
| Neto svars | 0.59 Kilogram |
| Volume | 3.253 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255234289 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |