
Micro Plate heat exchanger, MPHE C12L-EZ, Number of plates: 40
111B8064
Max. Working Pressure [bar]: 45, Chiller, Function: Evaporator, Brazing material: Copper brazing
111B8064
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | Stud |
| Apstiprinājums | CRNEACKRAIAUAUL |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstumaģenti | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 pc |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [maks.] | 200 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [min.] | -196 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 320 °F |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [min.] | -390 °F |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Funkcija | Evaporator |
| Funkcijas piezīme | Null |
| H1 sav. izmērs | Null |
| H1 sav. tips | Null |
| H2 sav. izmērs | Null |
| H2 sav. tips | Null |
| H3 sav. izmērs | Null |
| H3 sav. tips | Null |
| H4 sav. izmērs | Null |
| H4 sav. tips | Null |
| H5 sav. izmērs | Null |
| H5 sav. tips | Null |
| H6 sav. izmērs | Null |
| H6 sav. tips | Null |
| Iepakojuma formāts | Single pack |
| Izstrādājuma nosaukums | Micro Plate heat exchanger |
| Izstrādājumu grupa | Heat exchangers |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Lietojums | Chiller |
| Lodējuma materiāls | Copper brazing |
| Maks. darba spiediens [psi] | 653 psi |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 45.0 bar |
| Material Description | Heat Exchanger C12L-EZ-40(Bimetal) |
| Modeļa nr. | 12 |
| Plāksnes modelis | Z |
| Plākšņu skaits | 40 |
| Plate material no. | AISI 304L |
| Product line | Brazed Plate Heat Exchangers |
| Produkta veids | MPHE C12L-EZ |
| Q1 sav. izmēru diapazons | H5/8" |
| Q1 sav. tips | Solder connection |
| Q2 sav. izmēru diapazons | H5/8" |
| Q2 sav. tips | Solder connection |
| Q3 sav. izmēru diapazons | H3/8" |
| Q3 sav. tips | Solder connection |
| Q4 sav. izmēru diapazons | H3/8" |
| Q4 sav. tips | Solder connection |
| Q5 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q5 sav. tips | Null |
| Q6 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q6 sav. tips | Null |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Tipa apzīmējums | C12L-EZ |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.35 Kilogram |
| Neto svars | 1.2 Kilogram |
| Volume | 3.076 Cubic decimeter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255010579 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |