
Mikroplākšņu siltummainis, MPHE C129L-EZ-B, Plākšņu skaits: 120
111B7860
Maks. Maks. spiediens [bar]: 49, Dzesinātājs, Funkcija: Iztvaicētājs, Lodējuma materiāls: Vara lodējums
111B7860
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | CopperTube |
| Apstiprinājums | ASCRNEACPEDUAUL |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstumaģenti | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [maks.] | 200 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [min.] | -196 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 320 °F |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [min.] | -390 °F |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Funkcija | Iztvaicētājs |
| Funkcijas piezīme | Ar izplatītāju |
| H1 sav. izmērs | Null |
| H1 sav. tips | Null |
| H2 sav. izmērs | Null |
| H2 sav. tips | Null |
| H3 sav. izmērs | Null |
| H3 sav. tips | Null |
| H4 sav. izmērs | Null |
| H4 sav. tips | Null |
| H5 sav. izmērs | Null |
| H5 sav. tips | Null |
| H6 sav. izmērs | Null |
| H6 sav. tips | Null |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Mikroplākšņu siltummainis |
| Izstrādājumu grupa | Siltummaiņi |
| Kategorija | III |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Lietojums | Dzesinātājs |
| Lodējuma materiāls | Vara lodējums |
| Maks. darba spiediens [psi] | 711 psi |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 49.0 bar |
| Material Description | Heat Exchanger C129L-EZ-B-120 |
| Modeļa nr. | 129 |
| Plāksnes modelis | Z-B |
| Plākšņu skaits | 120 |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | 31 |
| Produkta veids | MPHE C129L-EZ-B |
| Q1 sav. izmēru diapazons | G2"1/2 |
| Q1 sav. tips | G ārējās vītnes savienojums |
| Q2 sav. izmēru diapazons | G2"1/2 |
| Q2 sav. tips | G ārējās vītnes savienojums |
| Q3 sav. izmēru diapazons | H1"1/8J |
| Q3 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| Q4 sav. izmēru diapazons | H1"5/8H |
| Q4 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| Q5 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q5 sav. tips | Null |
| Q6 sav. izmēru diapazons | Null |
| Q6 sav. tips | Null |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Tipa apzīmējums | C129L-EZ-B |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 44.55 Kilogram |
| Neto svars | 44.4 Kilogram |
| Volume | 134.136 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162908839 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |