
Mikroplākšņu siltummainis, MPHE C117L-EZD, Plākšņu skaits: 94
111B8081
Maks. Maks. spiediens [bar]: 45, Dzesinātājs, Funkcija: Iztvaicētājs, Lodējuma materiāls: Vara lodējums
111B8081
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | Tapskrūve |
| Apstiprinājums | ASCECRNEACKRAIAUAUL |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Aukstumaģenti | R1233zd(E)R1234yfR1234zeR134aR22R245faR404AR407CR444BR448A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [maks.] | 200 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°C] [min.] | -196 °C |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 320 °F |
| Dizaina temperatūras diapazons [°F] [min.] | -390 °F |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Funkcija | Iztvaicētājs |
| Funkcijas piezīme | Ar izplatītāju |
| H1 sav. izmērs | Null |
| H1 sav. tips | Null |
| H2 sav. izmērs | Null |
| H2 sav. tips | Null |
| H3 sav. izmērs | Null |
| H3 sav. tips | Null |
| H4 sav. izmērs | Null |
| H4 sav. tips | Null |
| H5 sav. izmērs | Null |
| H5 sav. tips | Null |
| H6 sav. izmērs | Null |
| H6 sav. tips | Null |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Izstrādājuma nosaukums | Mikroplākšņu siltummainis |
| Izstrādājumu grupa | Siltummaiņi |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kategorija | II |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Lietojums | Dzesinātājs |
| Lodējuma materiāls | Vara lodējums |
| Maks. darba spiediens [psi] | 653 psi |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 45.0 bar |
| Material Description | Heat Exchanger C117L-EZD-94(47/23+23) |
| Modeļa nr. | 117 |
| Plāksnes modelis | ZD |
| Plākšņu skaits | 94 |
| Plate material no. | AISI 316L |
| Product line | 31 |
| Produkta veids | MPHE C117L-EZD |
| Q1 sav. izmēru diapazons | K2.5 |
| Q1 sav. tips | Victaulic savienojums |
| Q2 sav. izmēru diapazons | K2.5 |
| Q2 sav. tips | Victaulic savienojums |
| Q3 sav. izmēru diapazons | 7/8 |
| Q3 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| Q4 sav. izmēru diapazons | H1"1/8 |
| Q4 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| Q5 sav. izmēru diapazons | 7/8” |
| Q5 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| Q6 sav. izmēru diapazons | 7/8” |
| Q6 sav. tips | Lodējuma savienojums |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Tipa apzīmējums | C117L-EZD |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 32 Kilogram |
| Neto svars | 31.56 Kilogram |
| Volume | 0.528 Hectoliter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255047247 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |