
Elektroniskā vārstu vadība, EETc 12
080N0010
Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 230, Iepakojuma formāts: Industriālā pakete, Daudzums iepakojuma formātā: 150
080N0010
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CECQCEACLLC CDC TYSKNSFRCMcURus |
| Atkausēšanas sensora tips | 080N0304 - 0306 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Cable Door Sensor | 080N0313 - 0314 |
| CE marķējums | Yes |
| Cita RoHS dokumentācija | EAEU RoHS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 150 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 7(a)7(c)-I |
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Funkcija | Refrigeration Controller |
| Galvenā releja kategorija | 16(16) A |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Izstrādājuma nosaukums | Elektroniskā vārstu vadība |
| Izstrādājumu grupa | Temperatūras kontrolieri |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kondensatora sensora tips | 080N0307 - 0308 |
| Lāpstveida spaiļu izmērs [mm] | 6,3x0,8 mm cilpiņa |
| Magnetic Door Sensor | 080N0311 - 0312 |
| Material Description | EET Compact,1 relay,230 V, 50/60 Hz 150 |
| Pap. kontakti, nr. [pc] | 0 gab. |
| Pārklājums | PĀRKLĀTS PCB |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | EETc 12 |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 7ab620d9-7803-44e6-89c8-98d97ccba2f4 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | EETc and EETa |
| Temp. iestatījums | Knob |
| Temp. sensora tips | 080N0300 - 0303 |
| Terminālu skaits [gab.] | 4 gab. |
| UL novērtējums | Yes |
| Vārpsta | AR APTURI |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.083 Kilogram |
| Neto svars | 0.007 Kilogram |
| Volume | 0.341 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428549776 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |