
Elektroniskā saldēšanas vadība, ERC 211
080G3263
Digitālās ieejas (DI) [pc]: 0, Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 197 - 250, Iepakojuma formāts: Vairāki komplekti, Daudzums iepakojuma formātā: 20
080G3263
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Analogās ieejas (AI) [pc] | 2 gab. |
| Apkalpojams | Nē |
| Apstiprinājums | CECQCEACENECNSFcURus |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [maks.] | 250 V |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva [min.] | 197 V |
| CE marķējums | Yes |
| Cita RoHS dokumentācija | EAEU RoHS |
| Daudzums iepakojuma formātā | 20 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās ieejas (DI) [pc] | 0 gab. |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 1 gab. |
| Display colour | Red |
| Division | 25 |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 7(a)7(c)-I6(c) |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Frekvence [Hz] | 50/60 Hz |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izstrādājuma nosaukums | Elektroniskā saldēšanas vadība |
| Izstrādājumu grupa | Temperatūras kontrolieri |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| Material Description | KIT - ERC 211,RED LED,230V |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Pielietojums | Stikla durvju preču pārdošana |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | ERC 211 |
| Produktu piederumi | Electron. control accessories |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Regulatora tips | Komerciālā dzesēšana |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 2c9550d9-2fd2-41c8-91e9-8b1b0d9c639d |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | ERC21x, EKC 22x |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.23 Kilogram |
| Neto svars | 0.164 Kilogram |
| Volume | 0.48 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428911122 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |