
Displejs, RDI 107A
080G3246
RDI 107A BLUE LED, CFF, BUZ
080G3246
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Analogās ieejas (AI) [pc] | 2 gab. |
| Apstiprinājums | CECQCEACENECLLC CDC TYSKNSFcURus |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Barošanas spriegums [V] DC | 12 V |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 54 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Digitālās ieejas (DI) [pc] | 1 gab. |
| Digitālās izejas (DO) [pc] | 1 gab. |
| Display colour | Blue |
| Division | 25 |
| EEE kategorija | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 7(c)-I7(a) |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājuma nosaukums | Displejs |
| Izstrādājumu grupa | Temperatūras kontrolieri |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | RDI 107A BLUE LED, CFF, BUZ |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Pielietojums | Komerc. ledusskapji/saldētavas |
| Product line | Electronic Controllers and Services |
| Produkta veids | RDI 107A |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead titanium zirconium oxide (CAS no. 12626-81-2) |
| Regulatora tips | Komerciālā dzesēšana |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | b3e6142d-9418-4c9b-88c3-08b6cc17bfa0 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | RDI 107A |
| UL novērtējums | Yes |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.086 Kilogram |
| Neto svars | 0.079 Kilogram |
| Volume | 0.383 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428470681 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |